קוראים

יום רביעי, 9 בדצמבר 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 1 בדצמבר 2015
מסר של  Sheldan Nidle, מיום 1 בדצמבר 2015

10 עיט 8 זרימה שמשית המחוברת לאמא כדור הארץ, 12 יד

Selamat Balik! כל יום אנו מתקרבים להתחלתה של תקופת אור חדשה על פני השטח של גאיה. שחרור גדול של האנושות מקנונית האופל הוא כאן! הזמן סוף סוף מגיע כדי לראות את  החלוקה מחדש של עושר ועלייתו של ערך אמיתי בעולם. ישנו איפוס גלובלי שעומד להופיע ולגרום לעלייתן של מטבעות מתכת יקרות. נכון לעכשיו, השערוכים נמצאים באופק.  ביחד עם זה,  עומדת להיות התחלתה של פעילות לשחרר אתכם מחובותיכם ולסדר מחדש ולגרום למערכת בנקאית בינלאומית חדשה שקופה לחלוטין. תהליך זה מתחיל באופן רציני כשניתן ביטוי לחודש האחרון של השנה הגרגוריאנית.  האופל בילה זמן רב בלאכוף אותנו לתוך ביטחון, אשר מנע מהם את הניצחון שהם חיפשו זמן רב. כשהקש אחרון זה של האופל מסתיים, שמחו בעובדה שהולכת השולל שלהם של מטרתנו הסופית היתה חסרת תועלת. אתם עומדים לחיות ברגע בו השמיים מנצחים ואתם מקבלים את החופש שלכם.  קחו בחשבון שכל מה שצריך הוא להבטיח ניצחון זה. זכרו את הנפילה והבינו את המחיר ששולם על ידי רבים עבור תוצאה נהדרת זו!

אתם התוצאה של  השגחה כללית של הסירנים (Sirians) ושל בני בריתם. הבטחנו  שאפילו שאתם סבלתם זמני אופל רבים,  לא הותר לכם אף פעם למות או להפוך לניסויים מסוג שאינו מוסרי וחייתי ביותר.  האופל פותה באמצעות ההשפעה שניתנה על ידי כך  לצורך מטרתו. כמשגיחי השמיים, אנו מנענו כזו טיפשות גנטית מלהתרחש אי פעם. זו סדרה משונה מאוד של אירועים, שהאנונאקי ועוזריהם העבירו אתכם.  פעמים רבות במאה האחרונה, אתם כמעט הושמדתם על ידי מלחמה, מגיפה או  אסון גרעיני. במספר מקרים, השמש שלכם הותקפה וכמעט נהרסה.  התנגשויות אלה עם אסון  היו כאלה בהם מספר ציי מחקר ופיתוח שלנו נאלצו להתערב ולעבוד בחריצות עם משגיחים אלה על משימת כדור הארץ.  אסונות קרובים אלו כפו על הפדרציה הגלקטית למנות צי מיוחד כך שיהיה זמין למשגיחים שלנו כעתודה ברת-קיימא. לכן, ישנם סיפורים שאנו מתכוונים לספר לכם בעתיד.

אתם סוג מיוחד של בני אדם. לפני מיליוני שנים,  האנושות בווגה (Vega) היוותה יונקים ימיים פרימיטיביים אשר מיומנותם  הגדולה ביותר היתה להיות דייגים. אנו רק יכולנו לתחזק חברה פשוטה מאוד ודאגנו בקביעות  כיוון שמספר טורפים אכזריים הציקו לנו באופן קבוע. לתוך עולם זה הגיעו הליוויתנים הגלקטיים. הם בילו באופן קולקטיבי כ-10,000 מחזורי חיים בחפשם אחר ישות אשר  יכלה להפוך לשומר אדמה אמיתי. אמיצים אלה ראו אותנו והתחילו תהליך שמטרתו היתה להפוך אותנו ליותר ממה שהיינו. הם ראו בנו תשובה לחיפושם הבין-גלקטי הארוך. נהדרים אלו בקשו את ההיררכיה הרוחנית הגלקטית להעביר אותנו לתודעה מלאה.  אחרי סדרות ארוכות של דיונים, ההיררכיה הרוחנית התרככה.  הפרימיטיביים הווגאנים עמדו לקבל סיפור בראשית מיוחד וספרו להם שזה היה נחוץ בזמן האלוהי הנכון ליישב מערכת שמש זו. כדור הארץ עמד להיות מרכז מקודש של כוכב-אומה חדש זה. בתוך גאיה היה הניצוץ שעיצב גלקסיה נהדרת זו.

סיפור גדול זה הינו הבסיס של קיומנו. מדענינו כמו גם יועצינו הרוחניים הוכיחו מזמן את תוקפה של מעשייה גדולה זו. כאשר התפשטנו ממה שאתם מכנים קבוצת כוכבים לירה (Lyra), לא שכחנו אף פעם את מקורותינו הצנועים.  למדנו מההתחלה לכבד את כל צורות החיים ולראות יקום ענק זה  כבריאה הולוגפית מיוחדת  שניתנה לה השראה על ידי הבורא שלנו, הכוח היצירתי העליון, או בסיריין (Sirian), “JaTa”(השמחה של השמיים). התאחדנו ביחד באחודים קודמים רבים שהם בכללותם מעל שישה מיליוני שנים.  נכון לעכשיו, זו כמובן, הפדרציה הגלקטית של אור.  אנו משתוקקים לפגוש אתכם וכשאתם מוכנים, להכינכם לסיים את השלב הסופי של חזרתכם להיות חברים בבני האדם הגלקטיים. זמן זה בהיסטוריה שלכם הוא תקופת מעבר  בין מה שאתם יודעים לבין מה שאתם עומדים להיות. אלה שהותר להם לשים אתכם בחשיכה, נעלמו. מה שנשאר זו קבוצה שפלה של עוזרים אשר זמנם לצאת הגיע.  עתיד נהדר ביותר ממתין!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו ביום זה לקדם אתכם בברכה לזמן רוחני חדש עבור האנושות.  אומנתם על ידי האופל ותפיסותיו השליליות להטיל ספק בעצמכם. ספק עצמי פנימי זה יכול לקרוע אתכם באופן קבוע.  הוא שודד מכם את כוחותיכם הרוחניים כדי לתת ביטוי ולתסכל אתכם באופן קבוע. כל אחד החי בזמן זה ניתנה לו למעשה על ידי הבורא היכולת לתת ביטוי לחיים מוצלחים. מילות המפתח הן מיקוד חיובי. היכנסו פנימה ופטרו את השליליות הטורדנית של תפיסות האופל שלכם. הורים שלא ידעו טוב יותר הולידו אותן. החליפו מחשבות אלה עם מחשבות חיוביות ממוקדות. בתחילה, זה יכול להיראות קשה. אף על פי כן, היו סבלניים ודמיינו מה שאתם מבקשים.  במשך הזמן, אימון זה יכול להתחיל לשאת פירות. הניצחונות הממוקדים הזעירים שלכם יכולים לאחר מכן להיות מורחבים לגדולים  ולגדולים יותר.

כשאתם מתחילים ללמוד על יכולות עוצמתיות אלה כדי להצליח, מיקודכם גדל והצלחותיכם הראשונות יובילו לרצונות מפורטים יותר נוספים. אתם מחליפים בהדרגתיות את האמונות השליליות שניתנו לכם בטעות כשהייתם צעירים.  כאשר אתם לומדים את היעילות של אלה, אתם יכולים להרחיב זאת יותר על ידי כך שתעשו זאת כתרגול קולקטיבי. כאשר אתם עושים זאת בקבוצה, אתם פשוטו כמשמעו מוסיפים את הכוח העצום של הבורא למאמציכם.  אתם הגברתם את ההצלחה של מאמצים אלה בכמות אינסופית. לאחר מכן ההצלחה ללא ספק תגיע. היסוד החיוני הוא מיקוד. ההצלחות הקטנות שלכם אשר למדו אתכם היחידים להתמקד עכשיו דורשות מיקוד קבוצתי. המפתח הוא להירגע. ללמוד לשחרר. לתת להם  לעלות בקלות אל השמיים. אפשרו לשמיים להשתמש בכוחותיהם העצומים כדי לתת ביטוי לכך בזמן האלוהי הנכון. היו בנוח עם זה וטפלו בעסקיכם.

אתם יכולים לאחר מכן לגלות את כוחה של הכוונה. השמיים רוצים שאתם  באמת תצליחו. השמיים עוברים דרך כוונות אלה וקובעים את האופן הטוב ביותר לבצע זאת עבורכם. ברגע אלוהי זה, השמיים מעניקים רצון זה לכם. המפתח אם כן הוא לאפשר לרצון זה ללכת ולא לאפשר לתסכול להיכנס לתמונה זו של הצלחה. לכן, הישארו בטוחים. דעו שרצונותיכם האמיתיים הם באמת להצליח.  אנו, המאסטרים, יודעים מבפנים זאת ומציינים שאלה אשר עוקבים באמת אחר חוכמה זו, מנהלים חיים עוצמתיים! זה קל  בתחילה לאפשר לתסכול להדביק אתכם.  למדו לחיות באמת חיים מצליחים בכך שתטאטאו את הספק העצמי הפגום שלכם. זה לוקח אימון ואמונה עמוקה  בכוחותיו הטבועים. לכן, היו מוכנים לנצח את הספק העצמי ולהניע קדימה לעבר כוח הכוונה הממוקדת החיובית. זכרו, לבבות יקרים, המפתח הוא לשחרר באמת את כוונתכם ולתת אותה בחופשיות לשמיים!

היום, כיסינו את מה שהתרחש במציאות זו. אנו גם כיסינו  רגע חשוב כלשהו שהייתם צריכים כדי לדעת טוב יותר לגבי המקורות של מה שעכשיו קורה. המאסטרים חזרו בשנית על האופן הטוב ביותר להתאמן באמנות הכוונות החיוביות ואיך לסיים תסכולים שליליים. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar