קוראים

Google+ Followers

יום חמישי, 3 בדצמבר 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 24 בנובמבר 2015מסר של  Sheldan Nidle, מיום 24 בנובמבר 2015

3 כוכב, 1 זרימת השמש המחוברת לאמא כדור הארץ, 12 יד

Dratzo! העולם ממשיך לנוע בכיוון חיובי. כל הכספים וקרנות ההסדר עוברים ורובם הגיעו לנקודות הפצתן. כל התנועות מעין אלה נעשות תחת אבטחה הגבוהה ביותר. בעבר, הדאגה העיקרית היתה המסות הגדולות של העוזרים הסימפתיים לעיכוב גמולם של האופל. דאגות אלה אינן מהוות יותר את המניע העיקרי עבור אבטחה מסיבית זו. התפנית החדשה היתה צעד שגוי כללי שנוצר בגין תקלות פתאומיות בתהליך הטלמוניקציה הכולל. רוב הדברים האלה תוקנו. למרות זאת, רמה רחבה של העברות כספים, אתרי אינטרנט קריטיים ותנועה של מסמכים ראשוניים חשובים שובשו. רמה פחותה של בעיה זו עדיין קימת. אולם, קושי זה אינו מהווה יותר את הדאגה העיקרית שהיתה פעם. כדי להתמודד עם זה, בוצעו מספר מעצרים חשובים. פעילות זו עדיין נמשכת. שירותינו הועלו באופן נרחב כדי לאסוף  מודיעין  על תנועות הייאוש  האחרות שיהיו לאחר אוליגרכים אפלים אלה.  פעולה משולבת זו מנעה טרור בקנה מידה נרחב שנועד לחטוף את תהליך ההפצה.

אנו נמצאים עכשיו בשלב הסופי של אספקת הכספים והקמת מערכת פיננסית חדשה ברחבי העולם. תהליך זה הניב מרכזים חדשים עבור התשלום של ברכותיכם ואמצעים למניעת הונאה בקנה מידה גדול או קטן. בנוסף, מערכת בנקאית מוכנה להיות מוצגת כדי לסתור את אי ההתאמות של תהליך ה-SWIFT  (מערכת לכתיבת הודעות של עסקאות בנקאיות) הישן. הוראות מבוא נשלחו למספר אומות חשובות ומוסדות פיננסים. היה צורך בסדרת תגובות מיוחדות כדי לנוע קדימה ואלמנטים חיוניים אלה התקבלו.  זהירות היתה זמן רב גורם בסיסי עבור המשפחות העתיקות ומלכים נבחרים. הם חיו זמן רב בעולמות הדיקטטוריים שנוהלו על ידי האוליגרכים האפלים. לכן, היה שם תהליך שנע באיטיות שבגינו הכל בוצע בצייתנות. אנו כעת במצב קבלה, אשר צפוי לאפשר לחלקכם לקבל את הבחינה הראשונה של מערכת אספקה חדשה זו שנוסתה לאחרונה. לכן, צפו לכספים הראשוניים בקרוב.

כשאתם מתכוננים לקבלה הסופית של ברכותיכם, אלה אשר הביסו את הקנוניה נמצאים בסדרה האחרונה של משא ומתן בהתייחס לכניעתם של האופל. האירוע החשוב הזה דורש מכם להבין מה המשמעות הרצינית של כניעה זו. באטלנטיס, התחלתם מסע גדול שעכשיו עומד להסתיים בניצחונכם הסופי על האופל האנונאקי, אשר היו המשגיחים המקוריים שלכם, הקימו חברה כדי לשעבד אתכם במספר דרכים שונות. מערכת  זו של 13 אלף שנה עומדת להיות מוחלפת עם מערכת שתיתן לכם חופש, אמת ושפע  שאתם ראויים להם בשפע.  קחו את הזמן להעריך את המשמעויות של מה שעכשיו מתרחש.  לא רק שאתם רוכשים מחדש את האמת, אבל גם את החברה  שמבשרת את  הגעתנו. סדרות גדולות אלה של מעברים הם החוליה הסופית הדרושה כדי לשקם מחדש כוכב לכת זה ולאפשר לכם לעשות את ההתאמות אשר יכולות להחזירכם לתודעה מלאה.  תהליך זה מאחד מחדש אתכם עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם.  זה גם גורם לכם  להיות התושבים של מערכת שמש באמת מיוחדת.

משמעותה של פעולה זו היא בכך שאתם צריכים לשנות את התפיסות הבסיסיות שאתם חיים עכשיו לפיהן.  השתמשנו בזמן זה כדי לשנות את המאוד מבנה של מציאות זו. בשעה שפעילות זו עיכבה איכשהו את מטרותינו המבוקשות, זה גם הבטיח שברכותיכם עומדות להתקבל ולהיות מוגנות בביטחון מאובדן. בזמן הקרוב עומדים לראות אירועים אשר לרוב נראים כמו נס. המלכים והמשפחות העתיקות יצרו שפע אשר אתם יכולים להשתמש בו כדי לסיים עוני, גטאות, ומעל הכול לספק לעולם זה מים נקיים, חשמל ואוויר נקי.  מערכות חדשות אלה של חברות גלובליות הן רק ההתחלה של הזדמנויות חדשות עבור כולם. השתמשו בזמן זה המגיע כדי לתת ביטוי לחלומותיכם. טכנולוגיות שיכולות לשנות נסיעות מקומיות וגלובליות הן רק ההתחלה של מציאות חדשה עבור האנושות. בנוסף, אתם עומדים לפגוש את אלה המייצגים את אבותיכם הרחוקים. היו שמחים ומוכנים לעתיד נפלא מאוד!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עולמכם משתנה במהירות כשהאנרגיות החדשות עבור תודעה הגדלה באופן קבוע מציפות מציאות זו. השמיים מברכים אותנו כיוון שמשמעותה של האנרגיה האלוהית היא לסייע למדריככם האלוהיים להכניס את הבסיס לגוף פיזי חדש. אנרגיות אלה עומדות לעזור  לתא האור הקריסטלי שלכם להכינכם לתודעה מלאה. האלוהות עומדת להגביר בקרוב אנרגיות אלה כיוון שאנו קרובים לזמן בו סדרה נוספת של אנרגיות מעין אלה עומדת להגיע. לכן, השנה החדשה עומדת להיות זמן של שינוי גדול יותר כיוון שאנרגיות אלה עומדות להיות המכשירים  עבור התפיסות החדשות והעושר החדש. כוונתם של השמיים עבור כוכב לכת יקר כחול-ירוק זה היא לסמן זמן בו עולם זה באמת מתחיל לשנות את דרכי האופל העתיקות שלו. משימתנו כוללת פיקוח בסיסי על כל אחד מכם. הבינו עמוקות בתוך לבכם שדרכים חדשות מתחילות לשפר את התרחישים העתיקים ולאפס את האופן בו עולם זה עומד לפעול.

אנו מסייעים לצוותי הרפואה השונים מהפדרציה הגלקטית. אנו לוקחים את ממצאיהם ומעדכנים אותם עם אלה שלנו. ביחד,  מנות אלה קובעות את הזמן לכניסתכם לתוך אגרטה. שמחתנו הגדולה היא להכינכם עבור ההתמרה הגדולה שעומדת להתרחש בתאים הקריסטלים. אנו כולנו עברנו דרך טקס מיוחד,  אשר רק התרחש בשל החיים למופת שנהלנו  בתקופות החיים העוקבות.  בזמן האלוהי הנכון, השמיים התארגנו לטקס התמרתי מיוחד. עקב הנתק הגדול שהיה לכם בכל תקופת חיים כאן, אתם נדרשים למכשיר חיים מיוחד ומקודש כדי להשיג את חזרתכם  למלאכות הפיסית.  אנו משתמשים באיכויות של חסד ורחמים כדי להדריך אתכם לפעולה באמת  מופלאה זו. האופל יכול רק לחוש את האירועים המקדמיים להתעלותכם אשר מתרחשים.

מאז נפילתה של אטלנטיס, ולאחר מכן האנונאקי האפלים היו אדוניכם חסרי הרחמים. כ-13 אלף שנה של טיפול נוראי שגוי השאיר את מרביתכם  מוקפים במתח פנימי המורכב מבלבול כללי לגבי מי אתם באמת.  מה שעכשיו צריך לקרות הוא לתקן זאת באמצעות הכרזה שקטה שאתם ישויות נהדרות  וחוסר זה של אמון בעצמכם הופך לתפיסה חיובית וממוקדת בחוזקה על העצמי האמיתי מבוסס הנשמה שלכם. אנו המאסטרים הטמענו מנטרה זו בכם. השתמשו במנטרה זו כדי לשנות את האופן בו אתם רואים את עצמכם.  אתם עוברים לתוך מקום בו כוחות פנימיים גדולים שבבעלותכם יכולים להיות מוחזקים באמצעות מיקוד פשוט וחזק על מנטרה חזקה זו של עצמי אמיתי. זהו הזמן להתמיר את התפיסות שניתנו לכם על ידי אנשי האופל. היו חזקים ומוכנים לדמיין מי אתם באמת!

היום, המשכנו את דיווחינו השבועי.  השתמשו בכוח הפנימי החדש שלכם כדי להתמקד על ולתת ביטוי למציאות חדשה זו. האופל  בעל כורחו רדף בברוטליות אחר מציאות זו. זהו הרגע עבורכם להתמקד עם האחרים ולהשיג מציאות נהדרת חדשה מאוד זו המלאה עם כוחותיכם, חופש ושפע! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization

Translator: Gilihe version in Hebrew
Attachments area
Preview attachment Hebrew Translation Sheldan Nidle 24 November 2015.docx

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar