קוראים

Google+ Followers

יום שבת, 26 בדצמבר 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 22 בדצמבר 2015

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 22 בדצמבר 2015

5 הלוחם, 9 צבע אדום, 12 יד

Dratzo! אנו מגיעים בשמחה! השלבים האחרונים של תהליך האספקה נמצאים בעיצומם.  מה שיכול איכשהו לדחות תהליך זה הוא חג המולד.  המאסטרים הנעלים רואים בזמן זה של השנה, כפי שעשו זאת בתחילת חודש מאי, כזמן מקודש ומחפשים להתבונן בבירור  על חלק מקודש זה  של השנה הגרגוריאנית. לכן, אלה  אשר שולחים ברכות שמימיות אלה יכולים לדחות באופן זמני את האספקות. לכן, למרות העיכוב האלוהי, מתנות מיוחדות אלה עומדות להימסר לכם! מאז ימי קדם, היתה משמעות מיוחדת לזמן זה של השנה. אפילו בזמן של אטלנטיס, הסוף השנה והתחלתה של שנה חדשה נחגג בטקסים מיוחדים. היו רבי חסד ושמחים שזמן זה עומד להיות גם  ההתחלה של ברכותיכם. זכרו כמה זמן זה לקח וברכו בהערכה את מה שאתם עומדים לקבל. היו מוכנים להשתמש ברגע זה כדי  להתחיל להשתמש בכספים אלה כדי לתת ביטוי לחלומותיכם.  הודו לכולם ואפשרו לקבוצתכם ולעצמכם לקחת שנה זו ביד ולהבין בפירוט איך חזיון אלוהי זה עומד לקבל צורה. דעו כי יחד עם ברכות אלה מגיעה מציאות חדשה וממשל חדש!

כשאתם מסתכלים מסביב לעולמכם, אתם מגלים את האופן בו שינוי זה מתרחש.  המציאות היא שעולם זה שלכם לא יכול יותר לתפקד כפי שהיה לפני כן.  שינויים הנחוצים נואשות צצים בכל מקום. משבר המים הוא הבולט ביותר.  במרבית עולמכם חסרה אספקת מים בטוחה באמת.  המשאבים לספק אותם נמצאים שם. עם זאת, אין הם זמינים בשל הפוליטיקה וההוצאות האמורות.  עומדות להינתן לכם ברכות כך שאתם יכולים להשתמש בכספים הומניטאריים אלה כדי לפתור משבר עצום זה. זו רק אחת מבעיות תשתית רבות שיש לפתור אותן. נדרש סוג מסוים של חשיבה חדשנית לגבי בעיות רבות אחרות כדרכים, גשרים ואפילו דברים פשוטים כמסילות רכבת. אנו יודעים שאנשים רבים מוכנים להדגים את הפתרונות הדרושים להצלחה.  בנוסף, אתם צריכים לתת לילדי העולם את האמצעים לספוג חינוך ייצרני בעל איכות גבוהה באמת. זה עניין של אספקת בסיס טוב לכולם באמצעות ייצור מספיק אוכל כדי לסיים את הרעב לנצח.

אנו דנו בבעיות רבות  שנמצאות על הסף של הכרעת מציאותכם. כשהתודעה גדלה, אתם יכולים להתחיל לראות כמה ניתן להקל בקלות על בעיות רבות אלה. המפתח החיוני הוא לבודד את עוזרי האופל אשר שולטים על עולם זה ולאפשר לאור פשוט להיכנס.  זו התמצית של מה שאנו עושים.  צפינו איך אתם גדלים וראינו איך האופל מפעיל מניפולציה עליכם ומחפש לשמור עליכם ברמת שליטה מסוימת.  אנשי הקשר שלנו עובדים ביציבות כדי לראות  שנבלים אלה מבודדים במהירות מכם. ברגע שאתם חופשיים מהם, אתם יכולים להשתמש בקלות ביכולותיכם המולדות כדי לעצב עולם טוב יותר.  זו המציאות החדשה שאנו מתכוונים לבקר ולעזור לכם לסיים סוף סוף את מסעכם הארוך חזרה לתודעה מלאה. באור זה אנו נסענו לכאן במספרים גדולים. החונכים שלנו עומדים מוכנים לסייע לכם על פני המהמורות הסופיות בדרך ארוכה מאוד זו.  תהליך זה הוא מה  שמניע אותנו לכיוונה של הצלחה!

לפני אלף שנה, נקרעתם בפתאומיות מהאורות האמיתיים שלכם על ידי הכמרים האפלים של אטלנטיס. טכנולוגיה זו לא היתה עם זאת מסוגלת לשנות אתכם באופן קבוע. השמיים ראו זאת כהזדמנות לעצב קבוצה מיוחדת של בני אדם.  הם היו מסוגלים מאוד לעזור לילדים של אנצ'רה במסעם אל האור ולתודעה מלאה. אתם עומדים להתמיר גלקסיה זו באמצעות מה שאתם עומדים ללמוד. ולהעביר יידע זה באמצעות רחמים גדולים שטבועים בכל בני האדם. אתם עומדים לספק שירות עצום לכול אלה בפיזיות ולקדם בברכה תפקיד  של מודלים לחיקוי גדול, שהינם אגדה.  כפי שהצהרנו, אתם נמצאים בשלבים הסופיים של מסע זה. אנו נמצאים כאן כדי לרשום זמנים עצומים אלה ולסייע לכם בשרידים האחרונים  של העברת תפארתכם הקשורה עם חזרתכם לתודעה מלאה. אתם עומדים להתאחד עם המשפחות הרוחניות והחלל שלכם. אתם, כפי שצוין כאן, נמצאים על המאוד קצה של מעברכם להרפתקתכם הגדולה ביותר, המורים האגדיים של האור שנמצאים בין האנצ'רים!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו יודעים כמה זה קשה לראות את הברכות הרבות שמגיעות לכם מעוכבות על ידי הנסיבות שמעבר לשליטתכם. מזימות שונות של סוכני האופל שנשארו  אלצו אמצעי אבטחה מיוחדים מסוימים שיש לאכפם בזמן. כשכספים אלה שהובטחו לכם לפני זמן רב הופכים לזמינים, שמחו וזכרו את המשמעות המקודשת של זמן זה של השנה. קבלו בחן מתנות אלוהיות אלה והשתמשו  בחוש הרחמים שלכם בקביעת הדרך הטובה ביותר או להשתמש בהן או להפיצן.  מתנות אלה עומדות להיות ההתחלה של שפע גדול שעומד להיות מומטר על פני כוכב לכת זה. אפשרו לזמן זה להיות זמן של סיומים והתחלות. אפשרו לו להיות רגע עבורכם כדי להדגים את אמונתכם המוחלטת בכוחו של האור.  עזרו לנזקקים והתחילו פרויקטים אלה שעומדים לעזור לאנושות באופן כללי. היו חיוביים ומוכנים לבצע את מה שלבכם והמיינד שלכם הפנימי באמת מאמין בו.

כשאנו מתקרבים לאירוע משמעותי מאוד זה, הסתכלו על אירוע זה כזמן בו האיחוד האמיתי של האנושות  עומד לזרוח סופית על בסיס גלובלי. דברים נהדרים עומדים להתרחש  מכיוון  שעמוק בפנים לנו כולנו אכפת אחד מהשני. אהבה זו עומדת לשקף את הרמה הגדלה של תודעה שכולכם מרגישים בתוככם. זה קרה רק לפני כמה שנים שרבים מהתקריות שהתרחשו הובילו לסוג  מסוים של התלקחות גלובלית. צמיחה זו של הרוח היא מאוד מעודדת. אתם מתחילים להרחיב את  רמת הרחמים המיושמת על בסיס  עולמי. לכן, הישארו חיוביים ואפשרו להרגשה נהדרת זו להמשיך ולזרום ולגדול. ממשל חדש עומד להיחשף. זמן חדש זה יתיר לנו בסופו של דבר להופיע וללמד דברים רבים שאתם צריכים לדעת על עברכם, ההווה והעתיד שלכם. הישיבה באמצע של כל זה היא נצחית עכשיו.

משימתכם המקודשת היא לקחת גם את צמיחתכם בתודעה וגם ברוח ולעצב עולם חדש שעומד להיות המבשר של חברה אנושית חדשה. לפני זמן רב, מנעו מאתנו את הסיכוי  לשנות את אטלנטיס  לתערובת חדשה של הרוח של למוריה הממוזגת בשמחה עם הטכנולוגיות של אטלנטיס. מאז אותו זמן, אתם פרפרתם בכלא  שהינו תודעה מוגבלת. בשל סדרות של חיים למופת, השמיים בסופו של דבר הפכו אותנו המאסטרים למשגיחים נאמנים שלכם. אנו יישמנו רחמים וחסד ביחד עם  המטרת מעשים טובים כדי לשמור  בחיים את הניצוצות הגבוהים של האנושות.  נכון להיום, נס שמימי גדול  עומד להשלים את זמנינו המשותפים באופל. עולם חדש זה, מאותת לנו ומאפשר לנו לפגוש ולשתף את חוכמתנו אתכם! זהו רגע אלוהי בו כולנו עומדים  להגיע לקדם בברכה אחד את השני ולשמוח!

היום, המשכנו עם דיווחינו השבועי.  אירועים רבים עומדים עכשיו  ומוכנים לבוא לידי ביטוי.  אנו מודים לבורא ומברכים את האירועים  שעומדים לחבק אותנו בקרוב.  אפשרו לנו לקחת עונת חג זו ולהשתמש בה גם להתחיל וגם לחגוג זמן מדהים מאוד לכול האנושות! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Translator: Gili

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar