קוראים

יום שישי, 11 בדצמבר 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 8 בדצמבר 2015


מסר של  Sheldan Nidle, מיום 8 בדצמבר 2015

5 רוח,  5 זרימה שמשית המחוברת לאמא כדור הארץ, 12 יד

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) מסתיימת עכשיו פעילות אשר עומדת לתת לכם עולם חדש. במשך אלף שנה, מציאות פני השטח שלכם היתה מוגבלת בתפיסותיה באמצעות שקרי ליבה ורמאויות שלא יאומנו. אתם נמצאים לכל הפחות בקצה מאוד של מציאות שונה, שבה אתם מוקפים באמת ובממשל חדש המוקדש לרווחתכם.  זהו משהו שאתם לא רגילים לו. במידת מה, אתם מצפים  לשקרים, לרמאויות ולהונאות פשוטות. במשך מספר שבועות אחרונים, נבנה עולם חדש. עולם זה הוא יותר מאשר מתנה עבור תקופת חגים זו; זה עומד להיות עולם בו אתם יכולים לשמוח. העולם החדש הוא שם, אבל טרם ניתן לו ביטוי.  אתם כעת רואים אותו נחשף לפניכם.  האופל מובס,  אבל עדיין לא מבודד מכם. סדרת אירועים סופית צריכה לקרות לפני  שרצון מאוד זה לאירוע קורה. מציאות זו עוברת באיטיות וכאשר המעבר מסתיים, כמה סימנים ברורים מאוד עומדים להופיע לפניכם. עד אז,  היו גם בידיעה וגם בביטחון על השינוי הגדול הזה במציאותכם.

לפני זמן רב, השמיים ציוו שרגע זה בהיסטוריה שלכם עומד להתרחש. אנו נמצאים כאן כדי לעזור ליישם דברים אלה,  אשר יגרמו להשלמתם.  השמיים נתנו הוראות  על האופן בו מתנה נהדרת זו עומדת להופיע.  הסימנים של שינויים רבים אלה כבר נמצאים באוויר.  אנו צפינו כשקבוצות אור רבות שלכם, כולם מדי איטיים עבורנו, הכינו את מציאותכם לשינוי גדול זה. אנו מרגישים שהם היו יותר מדי רחמנים לגבי בידודם של עוזרי האנונאקי מכם. הליך זה נעשה עם "כפפות משי" אבל היה צורך בגישה הרבה יותר חזקה. אנו התכוונו  יחד עם המשפחות העתיקות, מלכים נבחרים ואישור של החברה הסודית שלהם להיפטר במהירות מהם בכך שיישלחו לסדרות מיוחדות של מציאויות חליפיות. תהליך זה התכוון להתיר לנשמות מוארות להתקדם במהירות יחד עם האספקה והחינוך הנדרש כדי לתת לכם את ברכותיכם. במקום זאת, התסבוכת הזו קרתה.

כשקשיים שונים אלה נפתרים, זה הופך להיות ברור יותר שתקופת המעבר הזו יכולה להימשך זמן רב יותר כדי להתחיל, אבל אנו הבחנו כמה מהר אתם מסתגלים למציאויות החדשות ברגע שניתן להן באמת ביטוי. כאנשים, אתם גמישים ביותר.  אלה אשר הפכו באופן בל יימחה חלק ממציאות תרבותית כלשהיא שמאוד לא רוצה להשתנות. לכן, אנו ממשיכים לפקח על מה שקורה  והיינו רוצים  שיהיה לנו חלק חשוב יותר  בתהליך  שבמידת מה נמתח.  נכון לעכשיו, כל ההעברות החשובות של כספים באמצעות שותפינו הארציים, הסתיימו.  פעילות זו לכשעצמה נמשכה מאוד. מנקודת מבטנו, ההתעקשות על הביטחון היתה מעל ומעבר לכל הדרישות. אף על פי כן זה נעשה,  והשלב הבא הוא האספקה. אלה המעורבים בתהליך זה שוב הינם יותר מדי ביישנים עבור הטוב שלהם! למרות זאת,  אנו עכשיו מצפים כי זה יתרחש יחסית במהירות.  נוהל זה עומד להיות רק ההתחלה של אירועים אשר ישנו לנצח את מציאותכם.

הליך זה מגיע לנקודה בה הראשון מתוך אירועים רבים שהמתנתם לו זמן רב, יכול להתרחש. הקצב של תהליך זה הואץ,  כיוון שכל אחד מכם התחיל לחשוב באופן קולקטיבי. המאמץ המשותף הזה עומד להיות מתוגמל.  החלק הראשון של אספקה מסיבית מוכן. מה שנשאר הוא השיקול דעת האיטי של אלה האחראים על כך. בשעה שכל זה מתרחש, הדחיפות האחרונות של עוזרי האופל ממשיכות. השנה החדשה מבטיחה להיות שנה המארחת הבטחות שהוכרזו לפני זמן רב אשר מתגשמות סוף סוף.  נראה כי האספקות של הפריטים הראשונים עומדות להתרחש לפני חג המולד שלכם. השתמשו בהתרגשות ראשונה זו של פעילות כסימן שכמה אירועים באמת פנטסטיים עומדים לקרות באופק הקרוב. אנו מכינים סדרות של דברים שהם  הפריטים הראשונים  בחבילות הממתקים שלנו.  כוונתנו היא לראות את עלייתו של ממשל חדש ואת הסיום של טיוח חוצנים ארוך ואכזרי.  הגיע הזמן שיספרו לכם על קיומנו ועל נדיבות לבנו. צריך לגלות באופן חופשי את הקשר הארוך בינינו!

ברכות וחסד! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! דברים נהדרים רבים מתרחשים עכשיו! הכספים גם מקרנות הנאמנות וגם מהמשפחות העתיקות משתחררים ונשלחים ליעדיהם. אנו מברכים ושולחים הללויה לכל הנוגעים בדבר. האופל עשויים לנסות, כפי שתמיד הם עושים, להכשיל לוחות זמנים אלה. אולם, כספים אלה הם רק ההתחלה של גל כספים אשר עומדים להיות מומטרים על עולם זה ביחד עם ברכות השמיים! כשאתם מקבלים כספים אלה, ספרו את ברכותיכם ולאחר מכן השתמשו בחסד הפנימי שלכם כדי לעזור למשפחותיהם, חבריכם ואחרים. השתמשו בכספים אלה כדי להגשים את החלומות היקרים ביותר שלכם וכדי לאפשר לאחרים להתחיל בנוסף להבין את שלהם.  תקופה נהדרת זו כוללת את חג המולד ואת השנה החדשה.  היא גם כוללת ממשל חדש ומציאות חדשה המלאה בשמחה, שפע ומעל הכול, החופש שלכם! זה עומד להיות זמן נהדר ביותר כדי להודות לשמיים ולהודות לכל עבור מתנות נהדרות ביותר אלה!

מסביב לעולם זה ישנה עליה עצומה באנרגיות הרוחניות בסוף שנה זו. אנרגיה זו תורמת להאצה החיובית של מטרות אלו שנקבעו עבור זמן זה על ידי השמיים. אתם יודעים כי בסוף זמן זה של השנה, המאסטרים הולכים למספר נקודות מקודשים מסביב לעולם זה, כמו הר שאסטה והעמקים המקודשים של ההימליה כדי להתפלל,  לדמיין ולחגוג מציאות חדשה זו שעכשיו נאחזת.  אנרגיה אלוהית זו מעלה את תודעתכם ומתירה לתקופת אור ואהבה חדשה לרדת על פני גאיה. אנו מבקשים מכם  להיכנס לאנרגיות באמת אלוהיות אלה ולהשתמש בחסד הפנימי שלכם כדי להעלות עולם זה.  בואו ביחד כדי להלל ולחגוג את הפלאות של השמיים, כשהעידן המשגשג החדש הופך למציאות! אפשרו לנו לבוא ביחד כאחד! אפשרו לנו לקבל את מתנותינו האלוהיות ולהפיץ בחן אותן ברחבי עולם זה!

לפני אלפי שנה, נלכדנו כולנו בחוט השערה של דילמה גדולה. האופל התחיל לטעון בגלוי כנגד השמיים. תוכניתם השפלה בתחילה עוכבה ולאחר מכן גורשה על ידי המנהלים השמימיים שלנו. אנו עקבנו אחר ההוראות הגדולות של מארחים שמימיים מקודשים אלה ופיתחנו אמצעים להפיץ רחמים למספר גדול של אבותינו. תכנונם הגדול של עוזריהם הנתעבים של האנונאקי לדרוש ציות מוחלט סוכל באיטיות.  עכשיו אנו נמצאים במורד התלול מאוד של ניצחון! אנו מברכים ומודים בחן לשמיים עבור עבודתם. הישארו חיוביים והצטרפו אלינו בחלק האחרון של מתן ביטוי לחזון הגדול שגאיה נתנה לנו לפני זמן כה רב. הזמן  הגיע לצעוק פנימה ביחד עם להיטות גדולה  כמה אנו מלאים באהבה ובאור עבור אלה שנמצאים גם בשמיים וגם בכדור הארץ אשר גורמים לנו להיות כה מנצחים. הושענא! הושענא! הושענא!
היום, המשכנו עם דיווחינו השבועי.  הרבה טוב עכשיו קורה ברחבי עולם זה. התחילה תנועה גדולה שעומדת להוביל לניצחונכם. זרקו החוצה את התסכולים הרבים ושמחו. דברים עכשיו קורים שעומדים לעשות את סופה של שנה  זו שמח! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja(סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translator: Gili

Attachments area
5

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

esotericSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

invoca


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sheldan Nidle Interviewed by Maarten Horst

Hino SLPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


Sheldan Nidle Free Webinar